Zagroda "Zakrynica"

Agroturystyka w Protasach

Protasy 45A, 16-060 Protasy,
woj. podlaskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Domek kempingowy 4-osobowy 100 - 220 PLN całość 2 Zobacz
Domek kempingowy 5-osobowy 100 - 260 PLN całość 2 Zobacz
Domek kempingowy 6-osobowy 100 - 300 PLN całość 1 Zobacz

Zagroda Zakrynica obok niewielkiej wsi Protasy na Podlasiu – to położone w lesie siedlisko, gdzie w domkach z bali można w komfortowych warunkach przenocować i dobrze wypocząć na urlopie lub wakacjach.

Jeśli planują Państwo odwiedzić Podlasie, wyjechać z miasta na wieś, uciec od hałasu w urokliwe miejsce, zwolnić tempo życia i odpocząć, Zagroda Zakrynica jest takim miejscem. Znajduje się ono w odległości tylko 10 km na południe od centrum Białegostoku.

W naszej Zagrodzie jest 5 domków, drewniano-murowana altana, podziemna piwnica, studnia z żurawiem, zadaszona brama i stare, niezamieszkane ule pszczele. W domkach są przewidziane miejsca noclegowe. Całość została ogrodzona charakterystycznym, drewnianym płotem.

Nieskazitelna przyroda, cisza, zdrowy klimat, czyste powietrze, śpiew ptaków, sosnowe lasy i pełne kwiatów łąki to główne walory Zakrynicy.

Obiekt w bazie od: 2010-10-14

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 17:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Grill, Sala kominkowa
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking, w cenie)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka, Trampolina, Sala telewizyjna / gier / świetlica)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet