Noclegi Ocieszyn

Znaleziono obiektów:6

 • Ocieszyn
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hostel Pracowniczy

  hostelUścikowo(Ocieszyn: 5.8km do centrum)  

  Hostel pracowniczy, nowy budynek, pokoje 2-osobowe

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Ogród Przysmaków

  hotelChludowo(Ocieszyn: 4.9km do centrum)  

  Zapraszamy do zabytkowej mleczarni, w której znajduje się hotel i restauracja. Piękne pokoje, duży ogród, rodzinna atmosfera pomagają wypocząć po ciężkim dniu.

  Zobacz ofertę

 3. Serdecznie zapraszamy do naszego przytulnego, stylowego oraz kameralnego Gościńca "Gryszczeniówka". Oferujemy tradycyjne wielkopolskie potrawy i produkty :-D

  Zobacz ofertę

 4. Zapraszamy nad przepiękną dolinę rzeki Wełny, ukrytą na skraju Puszczy Nadnoteckiej. Jest to idealnie uroczy zakątek w pobliżu Poznania (30 min.) dla znużonych

  Zobacz ofertę

Ocieszyn i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Ocieszynie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie