Noclegi Ociąż

Znaleziono obiektów:6

 • Ociąż
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Motel

  noclegi pracowniczeOciąż(2.2km do centrum)  

  pokoje gościnne noclegi pracownicze Ociąż Ostrów Kalisz

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Restauracja Podjadek

  hotelGórzno(Ociąż: 7.2km do centrum)  

  Podjadek leży w zabytkowym kompleksie pałacowo-parkowym Górzno, nad stawami. Do dyspozycji komfortowe pokoje, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, parking

  Zobacz ofertę

 3. Motel Klara

  motelSobótka(Ociąż: 7.9km do centrum)  

  Interesujący obiekt, utrzymany w tradycyjnym stylu, położony bezpośrednio przy drodze nr 11 Poznań – Katowice, 12 km od Ostrowa Wielkopolskiego. Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 4. Mieszkanie pracownicze 2-pokojowe, 2 łazienki oraz 2 tarasy w otoczeniu zieleni.

  Zobacz ofertę

 5. Centrum Szkoleniowe "Pałac Bagatela" z racji swego wyposażenia, a także położenia stanowi doskonały obiekt dla wszelkiego typu konferencji, szkoleń oraz...

  Zobacz ofertę

 6. Hostel Sadowianka

  hotelSadowie(Ociąż: 9.3km do centrum)  

  Do Państwa dyspozycji: przestronne pokoje, sala kominkowa, wi-fi na terenie całego hostelu, ogólnodostępna kuchnia oraz łazienka, parking w cenie. Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

Ociąż i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Ociążu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie