Noclegi Obrowiec

Znaleziono obiektów:5

 • Obrowiec
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. konie i kuc

  Zobacz ofertę

 2. Pensjonat położony jest 4 km od centrum Hrubieszowa, 5 km od Werbkowic, przy drodze krajowej nr 74. Posiadamy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe - każdy z łazienką i TV.

  Zobacz ofertę

 3. Agroturystyka Alina Kicun

  agroturystykaRogalin(Obrowiec: 18.7km do centrum)  

  Gospodarstwo otoczone zielenią, kwiatami i sadem, położone w niewielkiej odległości od rzeki Bug i przejścia granicznego z Ukrainą w Zosinie. Podwórze

  Zobacz ofertę

 4. "Na Kresowym Szlaku"

  pokoje gościnneTeptiuków(Obrowiec: 7.5km do centrum)  

  Noclegi Hrubieszów i okolice, jazda konna, hipoterapia, agroturystyka pokoje do wynajęcia, aktywny wypoczynek.

  Zobacz ofertę

Obrowiec i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Obrowcu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie