Noclegi Obłęże

Znaleziono obiektów:3

 • Obłęże
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka w gminie Trzebielino, położonej w Parku Krajobrazowym Dolina Słupii. Laureat Pomorskiego Konkursu Agroturystycznego. Noclegi i smaczne wyżywienie.

  Zobacz ofertę

 2. Domek Wodnik

  dom letniskowyŁętowo(Obłęże: 7.5km do centrum)  

  Domek letniskowy nad jeziorem Łętowskim.

  Zobacz ofertę

 3. Jeśli szukasz zacisznego, bezpiecznego miejsca na wypoczynek to trafiłeś idealnie. Bo własnie tu w kępicach nad jeziorem obłęże W naszym ośrodku znajdziesz

  Zobacz ofertę

Obłęże i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Obłężu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie