Agroturystyka

Agroturystyka w Łuczycach

Łuczyce 87, 37-705 Przemyśl,
woj. podkarpackie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 30 PLN osoba 1 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 3-osobowy 30 PLN osoba 1 Zobacz Zapytaj o nocleg

Gospodarstwo Agroturystyczne położone jest na krańcu wsi Łuczyce, 6 km od Przemyśla. Okolice gospodarstwa swym bogactwem krajobrazowym zachęcają do aktywnego spędzania czasu, począwszy od pieszych wędrówek, poprzez wycieczki rowerowe po przejażdżki konne. Bezpośrednio przy gospodarstwie przebiega forteczny szlak turystyczny, co daje możliwość zwiedzenia fortyfikacji stanowiących część Twierdzy Przemyśl.

Obiekt w bazie od: 2016-11-29

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Miejsce na ognisko, Sala kominkowa
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt

Pokoje:

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet