Noclegi Nowy Żmigród

Znaleziono obiektów:6

 • Nowy Żmigród
 • i okolica

Filtruj wynik

Nowy Żmigród i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Nowym Żmigrodzie

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "Mruczyna"

  agroturystykaMrukowa(Nowy Żmigród: 6.0km do centrum)  

  Agroturystyka „Mruczyna”. Nieodkryty Beskid Niski! Swojska kuchnia, chleb, sery, wina. Kontakt ze zwierzeniami. 5 pokoi, sauna parowa. Domek zimowy z wędzarnią.

  Od 20 PLN za dzień

 2. Pensjonat i restauracja wichrowe wzgórze to urzekające niepowtarzalną atmosferą miejsce w niezwykle urokliwej miejscowości Nowy Żmigród, położonej w centrum

  Od 36 PLN za dzień

 3. Szkolne Schronisko Młodzieżowe (Internat Zespołu Szkół w Nowym Żmigrodzie) tel. , , Szkolne Schronisko Młodzieżowe działa w okresie od 1.07 – 31.08.2011 r. w

  Od 16 PLN za dzień

 4. "U Teresy"

  agroturystykaDesznica(Nowy Żmigród: 6.3km do centrum)  

  Agroturystyka Teresa Desznica.

  Od 35 PLN za dzień

Nowy Żmigród i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Nowym Żmigrodzie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet