Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Nowy Sącz
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Hotele Nowy Sącz i okolica

Hotel od 1 do 6 z 6 w Nowym Sączu

Obiekty promowane

 1. "studio 2 osobowe" opis studia - łazienka z prysznicem - aneks kuchenny (w pełni wyposażony) - podwójne łóżko lub dwa osobne łóżka - telewizor z dekoderem (30
 2. Komfortowo, przytulnie, kameralnie! Ogrodzony parking w cenie pokoju! super promocja 2014. Tani nocleg Nowy Sącz. Zapraszamy!

  Od 18 PLN za dzień

Lista obiektów noclegowych

 1. Limanova Hotel

  hotelLimanowa(Nowy Sącz: 21.9km do centrum)  

  Hotel Limanova to współczesny i nietuzinkowy styl oraz komfortowe wyposażenie. Sympatyczna obsługa oraz nieformalne, przytulne wnętrza.

  Od 240 PLN za dzień

 2. Hotel Panorama

  hotelNowy Sącz(0.2km do centrum)  

  Hotel oferuje: pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe oraz apartament Wszystkie pokoje w hotelu są z łazienkami, lodówką, tv sat. Serdecznie Zapraszamy!!!

  Od 155 PLN za dzień

 3. Piano

  hotelNowy Sącz(4.8km do centrum)  

 4. Hotel Beskid

  hotelNowy Sącz(1.8km do centrum)  

 5. "Cynamon"

  hotelNowy Sącz(4.7km do centrum)  

 6. "Rypsówka"

  hotelNowy Sącz(4.1km do centrum)  

Hotele Nowy Sącz i okolica

Hotel od 1 do 6 z 6 w Nowym Sączu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet