Noclegi Nowy Lubliniec

Znaleziono obiektów:7

 • Nowy Lubliniec
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Chutor Gorajec

  agroturystykaGorajec(Nowy Lubliniec: 7.9km do centrum)  

  Miejsce spotkań, pełne energii, przyciągające wspaniałych ludzi, bliskie przyrody i wypełnione miłością do kultury tradycyjnej.
 2. Oferujemy Państwu dziesięć 6-osobowych domków położonych nieopodal urokliwego kąpieliska Wędrowiec. Każdy domek posiada bogate wyposażenie.
 3. Agroturystyka

  agroturystykaRuda Różaniecka(Nowy Lubliniec: 6.9km do centrum)  

  Agroturystyka w Rudzie Różanieckiej Serdecznie zapraszamy Państwa do odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku wśród pięknej natury we wsi Ruda Różaniecka. Domek
 4. Gospodarstwo Agroturystyczne

  agroturystykaKowalówka(Nowy Lubliniec: 4.7km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w miejscowości Kowalówka, 5 km od Cieszanowa. Dysponujemy pięcioma pokojami: 2 i 3 osobowe. Każdy posiada łazienkę i

Nowy Lubliniec i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Nowym Lublińcu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet