Noclegi Nowy Dworek

Znaleziono obiektów:6

 • Nowy Dworek
 • i okolica

Filtruj wynik

Nowy Dworek i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Nowym Dworku

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka

  agroturystykaNietoperek(Nowy Dworek: 8.0km do centrum)  

  Pokoje znajdują się w pięknej okolicy obszaru Natura 2000, doskonałe do odpoczynku, jak i zwiedzania bunkrów. Dodatkową atrakcją jest kolejka ogrodowa!
 2. Lidia

  kwatera prywatnaNowa Wioska(Nowy Dworek: 7.0km do centrum)  

 3. Ośrodek "Nowy Dworek" to obszar o powierzchni ponad 11 ha, który zlokalizowany jest w sercu pojezierza lubuskiego, wśród przestrzeni zielonych lasów, nad
 4. Oferujemy i organizujemy: - zabawy sylwestrowe, - chrzciny, - komunie, - wesela, - urodziny, - rocznice, - spotkania integracyjne, - szkolenia i konferencje....
 5. Agroturystyka Grześ

  agroturystykaWysoka(Nowy Dworek: 5.7km do centrum)  

  Wszystkie pokoje z łazienkami, TV 32'', bardzo atrakcyjna Cena noclegu. Serdecznie Zapraszamy.

Nowy Dworek i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Nowym Dworku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet