Noclegi Nowy Budzisław

Znaleziono obiektów:4

 • Nowy Budzisław
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi Dla Pracowników

  agroturystykaBorki(Nowy Budzisław: 7.6km do centrum)  

  Telewizja, internet, łazienka, ogród, parking
 2. Laureat konkursu Zielone Lato 2002 I miejsce Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Zadbane i czyste gospodarstwo położone w atrakcyjnej, lesistej okolicy z kącikiem
 3. Zajazd Europa

  pokoje gościnneDąbrowice Stare(Nowy Budzisław: 10.2km do centrum)  

  Zajazd Europa dysponuje 25 miejscami noclegowymi w pokojach 1 , 2 , 3 osobowych w atrakcyjnych cenach. Restauracja czynna 24 godziny.
 4. M. T. Dęmbińscy

  agroturystykaSokołowo(Nowy Budzisław: 7.9km do centrum)  

  Gospodarstwo położone 10 km od Koła, przy trasie Koło - Włocławek. Posiadamy 15 ha prowadzimy produkcję rolną. Główną atrakcją gospodarstwa jest staw rybny o...

Nowy Budzisław i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Nowym Budzisławiu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet