Noclegi Nowotaniec

Znaleziono obiektów:3

 • Nowotaniec
 • i okolica

Filtruj wynik

Nowotaniec i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Nowotańcu

Lista obiektów noclegowych

 1. Ostoja "Karlików"

  dom letniskowyKarlików(Nowotaniec: 9.3km do centrum)  

  Domki Ostoja Karlików całoroczne z kominkiem przy wyciągu narciarskim

  Od 200 PLN za dzień

 2. Wieś nad Wisłokiem u stóp pasma górskiego Bukowica. Lokowana w 1572 roku, została wysiedlona po ii wojnie światowej. Po dawnych mieszkańcach pozostał jedynie

  Od 20 PLN za dzień

Nowotaniec i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Nowotańcu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet