Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Dom do wynajęcia Nowica

Znaleziono obiektów:4

 • Nowica
 • i okolica
 • Dom do wynajęcia

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka

  agroturystyka(dodatkowy typ: dom do wynajęcia)Nowica(2.7km do centrum)  

  Oferuję do wynajęcia dom z bali, 14 miejsc noclegowych, 5 pokoi, salon, kuchnia w pełni wyposażona, duży taras, dwie łazienki, miejsce idealne, daleko od szosy
 2. Komfortowe domki z kominkiem Wyciągi narciarskie w pobliżu. Zalew. Stadnina koni. Las Wyżywienie.
 3. Wspaniałe miejsce na wypoczynek dla każdego -domki i pokoje z łazienkami najbliżej wody - 50 m- wakacje bez komarów-spokój, smaczne jedzenie a wokół natura.
 4. Domki letniskowe zalew Klimkówka Ośrodek Wypoczynkowy Dotyk Natury

Domy do wynajęcia Nowica i okolica

Dom do wynajęcia od 1 do 4 z 4 w Nowicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet