Noclegi Nowe Sioło

Znaleziono obiektów:5

 • Nowe Sioło
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Syrena

  agroturystykaTymce(Nowe Sioło: 6.8km do centrum)  

  syrena -znajduje sie w centrum rezerwatu przyrody jedlina . oferujemy wycieczki rowerowe ;zwiedzanie kompleksu bunkrów, możliwość skorzystania z bezkrwawych
 2. Oferujemy Państwu dziesięć 6-osobowych domków położonych nieopodal urokliwego kąpieliska Wędrowiec. Każdy domek posiada bogate wyposażenie.
 3. Chutor Gorajec

  agroturystykaGorajec(Nowe Sioło: 5.0km do centrum)  

  Miejsce spotkań, pełne energii, przyciągające wspaniałych ludzi, bliskie przyrody i wypełnione miłością do kultury tradycyjnej.
 4. Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w miejscowości Kowalówka, 5 km od Cieszanowa. Dysponujemy pięcioma pokojami: 2 i 3 osobowe. Każdy posiada łazienkę i

Nowe Sioło i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Nowym Siole

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet