Agroturystyka Nowe Koprzywno

Znaleziono obiektów:12

 • Nowe Koprzywno
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Siedlisko "Lecą Żurawie"

  agroturystykaCzarnkowie(Nowe Koprzywno: 8.6km do centrum)  

  Położone w sercu Szwajcarii Połczyńskiej Siedlisko Lecą Żurawie to miejsc przyjazne rodzinom z dziećmi; butikowe pokoje, domowa kuchnia i dawka dobrej energii.

  Zobacz ofertę

 2. Nasze 15 hektarowe gospodarstwo położone jest na terenie bajecznie urokliwej krainy pagórków, głębokich dolin, mniejszych i większych jeziorek oraz lasów.

  Zobacz ofertę

 3. Uroczysko "Danusiolandia"

  agroturystykaCzarne Wielkie(Nowe Koprzywno: 6.3km do centrum)  

  Danusiolandia- stworzona dla tych którzy chcą uciec od zgiełku miasta, ceniących swą prywatność, ciszę, domową atmosferę i dziewiczą przyrodę za rozsądną...

  Zobacz ofertę

 4. Pensjonat Agroturystyczny "Kalina"

  pensjonat(dodatkowy typ: agroturystyka)Komorze(Nowe Koprzywno: 10.0km do centrum)  

  Pensjonat "Kalina" leży na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego. Pomożemy zorganizować spotkanie , spływ kajakowy, wycieczkę rowerową, ognisko , kulig.

  Zobacz ofertę

 5. Pod Sosnami

  agroturystykaCzarne Wielkie(Nowe Koprzywno: 5.9km do centrum)  

Agrowczasy Nowe Koprzywno i okolica

Agroturystyka od 1 do 12 z 12 w Nowym Koprzywnie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie