Noclegi Nowe Gulczewo

Znaleziono obiektów:6 w tym obiektów z rezerwacją online: 2

 • Nowe Gulczewo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Oferujemy przytulne pokoje 1-4 osobowe. Dla gości dostępna jest kuchnia i Wi-Fi w całym obiekcie. Wystawiamy faktury.

  Zobacz ofertę

 2. Zajazd "Nad Wisłą"

  pokoje gościnneJordanów(Nowe Gulczewo: 6.0km do centrum)  

  Estetyczne pokoje z łazienkami, TV, WiFi, restauracja, plac zabaw, piękny ogród, rzeka. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, wesela, Sylwester, Andrzejki...

  Zobacz ofertę

 3. "Zajazd Na Królewskiej"

  kwatera prywatnaCekanowo(Nowe Gulczewo: 4.4km do centrum)  

  Posiadamy możliwość zakwaterowania 50 osób Dostępne są pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe w pokoju łazienka i tv-sat (13 kanałów) dostęp do internetu. Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 4. Hotel TiM

  hotelCekanowo(Nowe Gulczewo: 4.0km do centrum)  

  Hotel położony jest 10 min od centrum Płocka w miejscowości Cekanowo, na terenie której znajdują się liczne lasy...

  Zobacz ofertę

 5. Ośrodek Wodnik położony na terenie zalesionym przy jeziorze Górskim. Oferuje zakwaterowanie w domkach letniskowych 4 i 5 osobowych . Domki wyposarzone są w dwie

  Zobacz ofertę

 6. Posiadam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i przedpokojem do wynajęcia dla firm. Mieszkanie przeznaczone jest dla 4 osób.

  Zobacz ofertę

Nowe Gulczewo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Nowym Gulczewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie