Noclegi Nowa Wieś Wielka

Znaleziono obiektów:14

 • Nowa Wieś Wielka
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Chata Morgana Agroturystyka

  agroturystykaJastrowiec(Nowa Wieś Wielka: 3.0km do centrum)  

  Chata Morgana to ponad stuletni dom w Kaczawach, idealna baza dla aktywnych, z sielskim klimatem i świetną kuchnią. W odległości spaceru 3 średniowieczne zamki.

  Zobacz ofertę

 2. Agrohippika

  agroturystykaKondratów(Nowa Wieś Wielka: 9.6km do centrum)  

  Rodzinne ferie w wiejskim klimacie, z dala od hałaśliwych zimowych kurortów.

  Przestronne pokoje w XIX wiecznym domu z cegły i piaskowca. Cisza, czyste powietrze, lasy, piękne widoki... domowe jedzenie.

  Zobacz ofertę

 3. Villa Greta

  pensjonatDobków(Nowa Wieś Wielka: 6.5km do centrum)  

  Villa Greta to miejsce dla rodzin z dziećmi. Regionalna kuchnia slow food, edukacyjny plac zabaw, duża przestrzeń. Pokoje i apartamenty rodzinne i dwójki.

  Zobacz ofertę

 4. Agroturystyka Rupaki

  agroturystykaKondratów(Nowa Wieś Wielka: 7.4km do centrum)  

  Zapraszamy do nas na kameralny wypoczynek, blisko natury i wielu ciekawych miejsc do zwiedzania. Mieszkamy w 200 letnim domu sudecki, który odremontowaliśmy

  Zobacz ofertę

 5. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego Ośrodka Turystyczno-Szkoleniowego magdalena, mieszczącego się w dwóch obiektach: Pałacu zbudowanym w xvi wieku oraz w

  Zobacz ofertę

 6. Kameralna agroturystyka z nowoczesną infrastrukturą jeździecką, klimatyczne apartamenty nie tylko dla koniarzy, miejsce pełne uroku i pozytywnej energii.

  Zobacz ofertę

 7. Gospodarstwo Gościnne „Leszczyna” powstało w 2007 roku po wyremontowaniu budynku mieszkalnego wzniesionego w I połowie xix wieku. Przy budynku usytuowany jest

  Zobacz ofertę

 8. Agroturystyka "U Kacpra"

  agroturystykaPogwizdów(Nowa Wieś Wielka: 4.3km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa, aby po strudzonym dniu spokojnie odpocząć i nacieszyć oczy pięknem otaczającej nas przyrody.

  Zobacz ofertę

 9. Oferta skierowana jest wyłącznie do organizatorów pobytu grup szkolnych (min. 20 osób), uczestniczących w zajęciach ekologicznych w Myśliborzu (dolnośląskie).

  Zobacz ofertę

 10. Pałacyk to nie tylko noclegi, to także dobra kuchnia, tereny zielone wokół, wypożyczalnia rowerów, oferty warsztatów i zielonych szkół. Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 11. Bar Kaskada Pokoje Gościnne

  zajazdMyślibórz(Nowa Wieś Wielka: 6.3km do centrum)  

  Oferujemy wycieczkę quadami: Wąwóz Myśliborski należy do najbardziej znanych chronionych obiektów przyrodniczych na terenie województwa dolnośląskiego. Celem

  Zobacz ofertę

 12. Pod Lasem

  kempingŚwiny(Nowa Wieś Wielka: 8.5km do centrum)  

  Pole Biwakowe położone jest pomiędzy zabytkowym zamkiem w Bolkowie a ruinami zamku Świny, w malowniczej dolinie na obrzeżach lasu. Spokojne rodzinne pole

  Zobacz ofertę

 13. Apartamenty

  apartamentKłonice(Nowa Wieś Wielka: 6.9km do centrum)  

 14. Centrum Terapii I Wypoczynku

  ośrodek wypoczynkowyMuchów(Nowa Wieś Wielka: 3.4km do centrum)  

  ceny po uzgodnieniu telefonicznym

  Zobacz ofertę

Nowa Wieś Wielka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 14 z 14 w Nowej Wsi Wielkiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie