Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Nowa Wieś Wielka

Znaleziono obiektów:7

 • Nowa Wieś Wielka
 • i okolica

Filtruj wynik

Nowa Wieś Wielka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Nowej Wsi Wielkiej

Lista obiektów noclegowych

 1. Chata Morgana Agroturystyka

  agroturystykaJastrowiec(Nowa Wieś Wielka: 3.0km do centrum)  

  Chata Morgana to ponad stuletni dom w Kaczawach, idealna baza dla aktywnych, z sielskim klimatem i świetną kuchnią. W odległości spaceru 3 średniowieczne zamki.
 2. Agrohippika

  agroturystykaKondratów(Nowa Wieś Wielka: 9.6km do centrum)  

  Przestronne pokoje w XIX wiecznym domu z cegły i piaskowca. Cisza, czyste powietrze, lasy, piękne widoki... domowe jedzenie.
 3. Gospodarstwo Gościnne „Leszczyna” powstało w 2007 roku po wyremontowaniu budynku mieszkalnego wzniesionego w I połowie xix wieku. Przy budynku usytuowany jest
 4. Agroturystyka "U Kacpra"

  agroturystykaPogwizdów(Nowa Wieś Wielka: 4.3km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa, aby po strudzonym dniu spokojnie odpocząć i nacieszyć oczy pięknem otaczającej nas przyrody.
 5. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego Ośrodka Turystyczno-Szkoleniowego magdalena, mieszczącego się w dwóch obiektach: Pałacu zbudowanym w xvi wieku oraz w
 6. Apartamenty

  apartamentKłonice(Nowa Wieś Wielka: 6.9km do centrum)  

Nowa Wieś Wielka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Nowej Wsi Wielkiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet