Noclegi Nowa Wieś Ujska

Znaleziono obiektów:4

 • Nowa Wieś Ujska
 • i okolica

Filtruj wynik

Nowa Wieś Ujska i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Nowej Wsi Ujskiej

Lista obiektów noclegowych

 1. Całoroczna Agroturystyka, w skład której wchodzi wynajem dwóch apartamentów. Otaczające domy, pola, lasy tworzą specyficzny klimat umożliwiający odpoczynek...

  Od 140 PLN za dzień

 2. Dom całoroczny z terenem rekreacyjnym Zapraszamy do wynajmowania pokoi noclegowych firmy pracujące w naszej okolicy .

  Od 25 PLN za dzień

 3. Pałac Jabłonowo

  hotelJabłonowo(Nowa Wieś Ujska: 5.5km do centrum)  

  hotel Piła, noclegi Piła, hotel Chodzież, noclegi, baza noclegowa w Pile, hotel pałac.

  Od 180 PLN za dzień

Nowa Wieś Ujska i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Nowej Wsi Ujskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet