Noclegi Nowa Wieś Ujska

Znaleziono obiektów:5

 • Nowa Wieś Ujska
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Całoroczna Agroturystyka, w skład której wchodzi wynajem dwóch apartamentów. Otaczające domy, pola, lasy tworzą specyficzny klimat umożliwiający odpoczynek...

  Zobacz ofertę

 2. Dom całoroczny z terenem rekreacyjnym Zapraszamy do wynajmowania pokoi noclegowych firmy pracujące w naszej okolicy .

  Zobacz ofertę

 3. Pałac Jabłonowo

  hotelJabłonowo(Nowa Wieś Ujska: 5.5km do centrum)  

  hotel Piła, noclegi Piła, hotel Chodzież, noclegi, baza noclegowa w Pile, hotel pałac.

  Zobacz ofertę

 4. Hotel "Gościniec Wyrwidąb"

  hotelOleśnica(Nowa Wieś Ujska: 9.2km do centrum)  

  Serdecznie Państwa zapraszamy do kulinarnej wędrówki pełnej smaków, kolorów i zapachów wraz z Restauracją Hotelu* Gościniec Wyrwidąb.

  Zobacz ofertę

Nowa Wieś Ujska i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Nowej Wsi Ujskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie