Kwatera prywatna Nowa Sól

Znaleziono obiektów:5

 • Nowa Sól
 • i okolica
 • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. "Cichy Staw"

  agroturystyka(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Ługi(Nowa Sól: 6.2km do centrum)  

  Doskonałe ciche miejsce na nocleg .Sklep na terenie. Wypoczynek , kąpiele w stawie, łowienie ryb, piękne grzybne lasy, trasy rowerowe, rezerwaty przyrody.
 2. Parking**garaż**Internet Wi-Fi**Miejsce na ognisko zachęca do wspólnego biesiadowania**Zapraszamy:)

 3. Agroturystyka "Zawiślak"

  agroturystyka(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Ługi(Nowa Sól: 6.7km do centrum)  

  Gospodarstwo znajduje się we wsi Ługi, która położona jest na skraju strefy chronionego krajobrazu, a od południa wzdłuż wsi płynie rzeka Śląska Ochla. W bli...
 4. Pokoje - Niko

  kwatera prywatnaNiedoradz(Nowa Sól: 7.0km do centrum)  

  Oferuję Państwu mieszkanie 2-pokojowe dla pracowników firm (2-3osoby)w domu jednorodzinnym: z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, łazienką i osobnym wejściem

Kwatery prywatne Nowa Sól i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 5 z 5 w Nowej Soli

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet