Dom Wczasowy Maria

Ośrodek wypoczynkowy w Krynicy-Zdroju

ul. Świdzińskiego 10, 33-380 Krynica-Zdrój,
woj. małopolskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 35 PLN - 40 PLN od osoby
2 osobowe 35 PLN - 40 PLN od osoby
3 osobowe 35 PLN - 40 PLN od osoby
apartamenty 60 PLN od osoby

Dom Wczasowy MARIA położony jest przy małej spokojnej uliczce, skąd blisko do centrum i wszystkich atrakcji Krynicy. Na terenie posesji bezpłatny parking.W naszym zielonym ogrodzie można wypocząć z przyjaciółmi przy grillu, a także biesiadować w zadaszonej altanie przy każdej pogodzie.

Obiekt w bazie od: 2008-12-05

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prasowania), Miejsce na ognisko
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie