Agroturystyka - Dom Do Wynajęcia

Dom do wynajęcia w Bracławiu

Bracław 6, 56-300 Milicz,
woj. dolnośląskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Dom do wynajęcia 12-osobowy 400 PLN całość 1 Zobacz

W czasach, kiedy często pospiesznie i dość przypadkowo korzystamy z usług biur podróży - szukając wypoczynku za granicą, płacąc nie małe kwoty - całkowicie ignorujemy coś, co jest tuż obok, w zasięgu ręki , coś, co możemy mieć po godzinę jazdy z Wrocławia (70 km) - Rezerwat Stawy Milickie, Dolina Baryczy, obszar objęty europejskim programem NATURA 2000. Teren ten jest mekką dla ornitologów, miłośników zwierząt, wędkarzy i grzybiarzy. Liczne , dobrze przygotowane trasy do rajdów konnych, rowerowych i pieszych oraz coraz popularniejsze spływy kajakowe nad rzeką Baryczą, robią z tej krainy unikatową atrakcję na "wypad weekendowy" lub całe wakacje. W samym centrum tego wyjątkowego obszaru znajduje się nasz dom.

Do Państwa dyspozycji oddajemy cały domy w tym:
4 pokoje - trzy czteroosobowe i jeden trzyosobowy, 2 łazienki, kuchnia, jadalnię, internet wifi, - (braclaw6@gmail.com), proszę dzwonić tel. 728...zobacz telefon

Obiekt w bazie od: 2013-09-17

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 12:00
  • Internet: Internet (wifi)

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet