Noclegi Nieledew

Znaleziono obiektów:4

  • Nieledew
  • i okolica

Filtruj wynik

Nieledew i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Nieledewie

Lista obiektów noclegowych

  1. Nieledew to miejscowość w powiecie hrubieszowskim (woj. lubelskie). Na terenie wsi znajduje się rezerwat ptaków chronionych (stanowisko żołny). Zachowały się
  2. Pensjonat położony jest 4 km od centrum Hrubieszowa, 5 km od Werbkowic, przy drodze krajowej nr 74. Posiadamy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe - każdy z łazienką i TV.
  3. Noclegi

    pokoje gościnneWerbkowice(Nieledew: 8.6km do centrum)  

    Oferuję miejsca noclegowe w Werbkowicach w domu wolnostojącym, z dostępem do kuchni i łazienki. Cena 20zł/os./doba. Kontakt:

Nieledew i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Nieledewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet