Noclegi Nieledew

Znaleziono obiektów:5

 • Nieledew
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Nieledew to miejscowość w powiecie hrubieszowskim (woj. lubelskie). Na terenie wsi znajduje się rezerwat ptaków chronionych (stanowisko żołny). Zachowały się

  Zobacz ofertę

 2. Pensjonat położony jest 4 km od centrum Hrubieszowa, 5 km od Werbkowic, przy drodze krajowej nr 74. Posiadamy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe - każdy z łazienką i TV.

  Zobacz ofertę

 3. Noclegi

  pokoje gościnneWerbkowice(Nieledew: 8.6km do centrum)  

  Oferuję miejsca noclegowe w Werbkowicach w domu wolnostojącym, z dostępem do kuchni i łazienki. Cena 20zł/os./doba. Kontakt:

  Zobacz ofertę

 4. Pokoje Do Wynajęcia

  pokoje gościnneWerbkowice(Nieledew: 8.6km do centrum)  

 5. konie i kuc

  Zobacz ofertę

Nieledew i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Nieledewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie