Noclegi Niekurza

Znaleziono obiektów:6

 • Niekurza
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Kwatera Prywatna

  kwatera prywatnaŁęg(Niekurza: 5.9km do centrum)  

  Wolne pokoje !!! Zapraszamy firmy i osoby indywidualne :)

 2. Nasze Gospodarstwo agroturystyczne i ekologiczne znajduje się we wsi Lipnik w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego w gminie Osiek.
 3. Zajazd Gościniec

  zajazdStrużki(Niekurza: 4.2km do centrum)  

  Zajazd "Gościniec" znajduje się 7 km od Połańca, w kierunku Sandomierza. Leży przy trasie Zakopane - Kraków - Sandomierz - Lublin (dokładnie w połowie trasy
 4. Kwatery Prywatne

  kwatera prywatnaTursko Małe(Niekurza: 3.3km do centrum)  

  Kwatery pracownicze blisko elektrowni Połaniec, do użytku oddana jest cała góra domu z oddzielnym wejściem. Wiele udogodnień.

Niekurza i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Niekurzy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet