Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Niegówka

Znaleziono obiektów:15

 • Niegówka
 • i okolica

Filtruj wynik

Niegówka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 15 z 15 w Niegówce

Lista obiektów noclegowych

 1. Gościniec Orlik

  pensjonatMirów(Niegówka: 4.1km do centrum)  

  Do Państwa dyspozycji oddajemy: 50 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 2, 3, 4, 5 osobowych z własnymi łazienkami, tv i wi-fi.

  Od 50 PLN za dzień

 2. Agroturystyka Pod Lasem

  agroturystykaMirów(Niegówka: 4.1km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa do wypoczynku na łonie natury w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na szklaku Orlich Gniazd tuż u podnóża xiv wiecznego zamku w Mirowie.

  Od 35 PLN za dzień

 3. Nasze gospodarstwo znajduje się na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej w pięknych i malowniczych Bobolicach tuż u podnóża średniowiecznego zamku.

  Od 40 PLN za dzień

 4. Chata Pod Dębem

  agroturystykaOgorzelnik(Niegówka: 5.5km do centrum)  

  Cichy, nastrojowy dom wypoczynkowy pod lasem w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Szlaku Orlich Gniazd. 20 minut piechotą do Zamku w Bobolicach.

  Od 200 PLN za dzień

 5. Na Jurze

  agroturystykaMirów(Niegówka: 4.1km do centrum)  

  Od 35 PLN za dzień

 6. Agroturystyka położona na Jurze Krakowsko Częstochowskiej, do dyspozycji gości oddajemy dwa pokoje dwuosobowe oraz dwa trzyosobowe, każdy z własną łazienką.

  Od 40 PLN za dzień

 7. Agroturystyka J. G. Kurkowie

  agroturystykaMirów(Niegówka: 4.0km do centrum)  

  Oddzielny, przytulny domek pod lasem - świeże powietrze i cisza!

  Od 30 PLN za dzień

 8. Hotel Zamek Bobolice

  hotelBobolice(Niegówka: 4.9km do centrum)  

  Hotel Zamek Bobolice usytuowany jest w samym centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Gminie Niegowa, u stóp zrekonstruowanego, królewskiego Zamku Bobolice.

  Od 200 PLN za dzień

 9. Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wypoczynek do naszego gospodarstwa agroturystycznego w miejscowości Hucisko, położonego w pięknej i malowniczej okolicy na

  Od 30 PLN za dzień

 10. Nasza baza dysponuje 50 miejscami w pokojach 2 i 4-osobowych oraz jednym pokojem wieloosobowym. Dostęp do trzech łaźni z natryskami (cały czas bieżąca ciepła

  Od 20 PLN za dzień

 11. Jurajski Promyk

  dom letniskowyMirów(Niegówka: 4.1km do centrum)  

  Oferujemy Państwu drewniany domek wyposażony w : - miejsca noclegowe (dwa łóżka jednoosobowe i jedno dwuosobowe-rozkładane) - łazienkę (prysznic, umywalka, WC).
 12. Zaborze usytuowane jest niemal w sercu Jury. W ciągu kilkudziesięciu minut jazdy samochodem mamy możliwość dotarcia do jej wszystkich atrakcji, a do wielu

  Od 40 PLN za dzień

 13. Pole Namiotowe-Przy Drodze Mirów-Niegowa Obiekt Czynny Okresowo

Niegówka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 15 z 15 w Niegówce

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet