• Nieborów
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pensjonat "Bolimowianka"

  pensjonatBolimów(Nieborów: 6.5km do centrum)  

  8.86/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Bolimowianka ma do zaoferowania miejsca noclegowe o wysokim standardzie w niezwykle atrakcyjnej cenie. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, Internet Wi-fi, WC.

 2. Gospodarstwo dysponuje miejscami noclegowymi z łazienką i oddzielnym wejściem, dwoma domkami kempingowymi, a także polem namiotowym. Posiłki w restauracji.

 3. Komfort, cisza, spokój, zieleń. Możliwość regeneracji organizmu w oparciu o promieniowanie i wibracje pszczół w profesjonalnie przygotowanym pomieszczeniu.

 4. Hostel

  hostelSkierniewice(Nieborów: 12.4km do centrum)  

  Zapraszamy na noclegi do Skierniewic. Posiadamy 150 miejsc, pokoje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 osobowe (TV, Wi-Fi). Z łazienkami oraz bez łazienek (łazienki...

 5. Uroczysko Halin

  agroturystykaJoachimów-Mogiły(Nieborów: 9.8km do centrum)  

  9.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Halin zaprasza osoby dorosłe, szukające spokoju, ciszy i miłej, rodzinnej atmosfery w klimacie przedwojennego dworku.

 6. To wyjątkowe miejsce, położone w malowniczej scenerii nieborowskiego lasu. To miejsce, do którego chce się wracać! :)

 7. 9.14/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Gospodarstwo Agroturystyczne Dom w Nieborowie zaprasza o każdej porze roku na mazowiecką wieś. To świetne miejsce na wypoczynek przez cały rok.

 8. 9.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Zapraszamy do położonej z dala od ulicznego zgiełku na skraju puszczy Bolimowskiej naszej drewnianej oberży, zaaranżowanej w sposób dający poczucie ciepła.

 9. Zajazd Rozdroże

  zajazdNieborów(0.0km do centrum)  

  Zajazd 'rozdroże' znajduje się w malowniczej oraz pełnej atrakcji turystycznych, części powiatu łowckiego. Bliskość Pałacu w Nieborowie, Parku Romantycznego w

Nieborów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Nieborowie

^

Trwa ładowanie
Trwa ładowanie