• Nieborów
 • i okolica

Filtruj wynik

Nieborów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Nieborowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Gospodarstwo dysponuje miejscami noclegowymi z łazienką i oddzielnym wejściem, dwoma domkami kempingowymi, a także polem namiotowym. Posiłki w restauracji.
 2. Pensjonat "Bolimowianka"

  pensjonatBolimów(Nieborów: 6.5km do centrum)  

  Bolimowianka ma do zaoferowania miejsca noclegowe o wysokim standardzie w niezwykle atrakcyjnej cenie. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, Internet Wi-fi, WC.
 3. Hostel

  hostelSkierniewice(Nieborów: 12.4km do centrum)  

  Zapraszamy na noclegi do Skierniewic. Posiadamy 150 miejsc, pokoje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 osobowe (TV, Wi-Fi). Z łazienkami oraz bez łazienek (łazienki...
 4. Gospodarstwo Agroturystyczne Dom w Nieborowie zaprasza o każdej porze roku na mazowiecką wieś. To świetne miejsce na wypoczynek przez cały rok.
 5. To wyjątkowe miejsce, położone w malowniczej scenerii nieborowskiego lasu. To miejsce, do którego chce się wracać! :)
 6. Zapraszamy do położonej z dala od ulicznego zgiełku na skraju puszczy Bolimowskiej naszej drewnianej oberży, zaaranżowanej w sposób dający poczucie ciepła.
 7. Świeżo wyremontowane kwatery pracownicze.
 8. "U Eli"

  pokoje gościnneDzierzgówek(Nieborów: 5.4km do centrum)  

  Arkadia oraz spacery po lesie - relaks, wypoczynek od dużych aglomeracji miejskich.

Nieborów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Nieborowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet