Noclegi Nidzica

Znaleziono obiektów:6

 • Nidzica
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "Ranczo"

  agroturystykaJabłonka(Nidzica: 16.9km do centrum)  

  pobyt w domu całorocznym i letniskowym, w przyczepach kemping, 3 sypialnie, tv, wyposażona kuchnia, wifi, kominek, grill, ogniska, boiska, jezioro, las,...

  Zobacz ofertę

 2. Uroczysko

  agroturystykaJakubowo(Nidzica: 25.4km do centrum)  

  Zapraszamy do Uroczyska! Nasze niepodważalne atuty to: basen, teren otoczony zielenią i młodymi lasami i wspaniała cisza.

  Zobacz ofertę

 3. Pensjonat Graven

  hotelNidzica(1.1km do centrum)  

  Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Pensjonatu Graven w Nidzicy, położonego w południowej części województwa warmińsko-mazurskiego przy trasie krajowej E7. W

  Zobacz ofertę

 4. Zajazd Leśny

  zajazdWaszulki(Nidzica: 3.2km do centrum)  

 5. Zajazd Europa

  usługi noclegoweLitwinki(Nidzica: 2.6km do centrum)  

Nidzica i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Nidzicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie