Apartament "Parkowy"

Kwatera prywatna w Sandomierzu

ul. Słowackiego 7, 27-600 Sandomierz,
woj. świętokrzyskie, Polska

Reklama

Pokoje Gościnne Wierszyki

Miejscowość: Zakopane

WOLNE POKOJE! Doskonała lokalizacja, zarówno do centrum miasta jak i na szlaki turystyczne.

Cena od: 40PLN osoba

 

ul. Słowackiego 7, 27-600 Sandomierz,
woj. świętokrzyskie, Polska

Informacje o obiekcie

Opis

Apartament zajmuje 38 m kw. i położony jest 300 m od Starówki Sandomierza, w cichej okolicy, w kamienicy, na wysokim parterze, między parkiem Miejskim (odległość 15 m), a parkiem Piszczele (odległość 30 m). Składa się z pokoju, łazienki, kuchni i przedpokoju. W pokoju jest jedno łóżko dwuosobowe i wersalka, parking jest darmowy, przy kamienicy.

Cena wynajmu apartamentu dla dwóch osób, to 50 zł/os., dla trzech osób 40 zł/os..

Doba hotelowa od godz. 14:00 do godz. 11:00.

ul. Słowackiego 7, tel. 782...zobacz telefon

Apartament jest bardzo ciepły i cichy. Ul. Słowackiego na tym odcinku jest mało przejezdna, a ogrzewanie jest miejskie i nieopomiarowane, położony jest, nie tylko bezpośrednio między dwoma parkami i blisko na Starówkę, ale również blisko Biedronki (odległość 250 m), targu warzywnego (odległość 280 m, bezpośrednio za Biedronką) Stokrotki (odległość 300 m), 3 placów zabaw dla dzieci (Odległości 70 m, 110 m, 150 m), banków, aptek, (odległości do 300 m) oraz pizzerii i restauracji, (odległości od 40 m,) których dużo jest na Starówce.

Strona:
sandomierznoclegi.pl

Obiekt w bazie od: 2017-07-29

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 11:00

Opinie i oceny turystów

Zobacz wszystkie opinie
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet