Gajówka Karpówka

Dom do wynajęcia we Wrotkach

Wrotki 7, 16-310 Sztabin,
woj. podlaskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
cena za caly dom (40zl od osoby-2,3osoby140zl) 140 PLN - 250 PLN za dom

"Gajowka Karpowka" ,to samodzielny dom wiejski z wyjątkowym klimatem położony we wsi Wrotki gmina Sztabin, w widłach rzek: Biebrzy oraz Netty i Kanału Augustowskiego. Obie rzeki znajdują się w odległości około 3 km.

Sama wieś otoczona jest lasem, który wchodzi w skład nadleśnictwa Augustów. Nasze siedlisko dosłownie oparte jest o ścianę lasu, stąd panuje tu niezwykły spokój. jedynie co może go zmącić, to stado krów przeganiane z pastwisk, ale tak naprawdę także one podkreślają unikalną atmosferę wsi. Pobliski las bogaty jest w grzyby, jagody oraz liczne gatunki ssaków i ptaków.

Oprócz żubra, żyje tu większość krajowych gatunków zwierząt. Kilkakrotnie spotkano tu nawet rysia, który osiedlił się niedaleko, na Czerwonym Bagnie. Gniazdują tu rzadkie gatunki ptaków: orlik krzykliwy, puchacz i bocian czarny.

Nasze siedlisko to doskonała baza wypadowa do Augustowa, Biebrzańskiego
Parku Narodowego i innych atrakcyjnych miejsc w regionie.

Wszystkie atrakcje przypisane do kwatery " Biebrza - Dom Trapera" moga byc realizowane takze dla "Gajowki Karpowki" zainteresowanych zapraszamy wiec do odwiedzenia takze naszej drugiej oferty noclegowej "Biebrza-Dom Trapera"

Dom, dawna gajowka, posiada dwa pokoje, duży przedpokoj, kuchnie, łazienke i wc.
Wyposażony jest we wszystko co jest niezbedne do normalnego mieszkania.
Łóżka sa z kompletem pościeli. Duży pokój ma TV oraz sprawny tradycyjny
kamienny kominek. Kuchnia posiada płyte kaflowa, kuchenkę gazową z
piekarnikiem, zlewozmywak, kredens wyposażony w komplet talerzy, kubkow
misek i sztućcow. Jest rownież duża lodowka, zamrażarka oraz stól jadalny
na 6-8 osób.

Lazienka jest z kabiną prysznicową ,umywalką i wanną. WC oddzielne od
łazienki.

zapraszamy i pozdrawiamy z krainy bagien i lasow

Darek Karp

Obiekt w bazie od: 2010-06-16

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet