Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 140 PLN za pokój Zapytaj o nocleg
2 osobowe 170 PLN za pokój Zapytaj o nocleg
apartamenty 230 PLN - 290 PLN za pokój Zapytaj o nocleg

Uprzejmie informujemy, że IUNG Hotel*** został dostosowane do świadczeń na wysokim poziomie usług w zakresie: organizacji i prowadzenia sympozjów, konferencji, kursów szkoleniowych i wszelkiego rodzajów zjazdów.

Hotel oferuje 110 miejsc noclegowych o wysokim standardzie. Dysponujemy:
3 apartamentami, 12 pokojami jednoosobowymi, 42 pokojami dwuosobowymi i 2 pokojami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych. W każdym pokoju znajduje się łazienka z kabiną prysznicową, telefon, radio, telewizja kablowa, a także miejsce do pracy (tzn. biurko). Pokoje 2- osobowe wyposażone są w dwa oddzielne łóżka. Apartamenty składają się z pokoju dziennego, sypialni, łazienki i aneksu kuchennego. W hotelu dostępny jest internet bezprzewodowy (Wi-Fi), pokój internetowy, bilard i fizjoterapia.

Jesteśmy przekonani, że nasze piękne obiekty, miła i fachowa obsługa oraz atrakcyjne usytuowanie hotelu sprawią, że pobyt w Puławach będzie niezapomniany.

Dysponujemy trzema salami wykładowymi (na 10, 35 i 75 osób), a w razie potrzeby udostępniamy pięknie odrestaurowane sale konferencyjne w pobliskiej siedzibie Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w dawnym pałacu ks. Czartoryskich (na 100 i 200 osób):
salę Kongresową, Seminaryjną, Rycerską, Recepcyjną.
IUNG Hotel umożliwia organizowanie imprez na dziedzińcu pałacowym, który mieści się 300 m od Centrum.

Sala wykładowa na 75 osób - 80 zł brutto/godz.
Sala wykładowa na 35 osób - 70 zł brutto/godz.
Sala wykładowa na 10 osób - 25 zł brutto/godz.

Obiekt w bazie od: 2009-05-06

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania)
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet