Noclegi Namysłów

Znaleziono obiektów:7

 • Namysłów
 • i okolica

Filtruj wynik

Namysłów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Namysłowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi

  noclegi pracowniczeWilków(Namysłów: 4.5km do centrum)  

  Atrakcyjna cena! Do dyspozycji gości TV, internet, ogród, parking, grill, pralka, aneks kuchenny! Zapraszamy serdecznie! :)

  Od 25 PLN za dzień

 2. Hotel znajduje się na obrzeżach miasta, otoczony piękną zielenią parkową. Do Państwa dyspozycji oddajemy 22 komfortowo i stylowo urządzonych pokoi. Zapraszamy!

  Od 60 PLN za dzień

 3. Pokoje Pracownicze

  Od 20 PLN za dzień

 4. Hotel Pod Lasem

  hotelNamysłów(1.5km do centrum)  

 5. Hotel Zorza

  hotelNamysłów(0.3km do centrum)  

Namysłów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Namysłowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet