• Namysłów
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Hotele Namysłów i okolica

Hotel od 1 do 4 z 4 w Namysłowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Pod Lasem

  hotelNamysłów(1.5km do centrum)  

  Hotel położony jest na obrzeżach Namysłowa w malowniczej okolicy przy lesie, która swym urokiem i ciszą zachęca do wypoczynku i spacerów. Gwarantuje komfortowy

  Od 50 PLN za dzień

 2. Hotel znajduje się na obrzeżach miasta, otoczony piękną zielenią parkową. Do Państwa dyspozycji oddajemy 22 komfortowo i stylowo urządzonych pokoi. Zapraszamy!

  Od 60 PLN za dzień

 3. Hotel Zorza

  hotelNamysłów(0.3km do centrum)  

Hotele Namysłów i okolica

Hotel od 1 do 4 z 4 w Namysłowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet