Noclegi Nagoszewka Druga

Znaleziono obiektów:3 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Nagoszewka Druga
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Nasz Zajazd znajduje się przy trasie Warszawa - Białystok, oddalony od Ostrowi Maz. o ok. 7 km. Parking, bezprzewodowy internet, śniadania, lasy w pobliżu.

  Zobacz ofertę

 2. Zajazd "Europa"

  zajazdNagoszewo(Nagoszewka Druga: 0.8km do centrum)  

 3. Dom Pod Winogronem

  dom letniskowyLaskowizna(Nagoszewka Druga: 3.4km do centrum)  

Nagoszewka Druga i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Nagoszewce Drugiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie