• Nabłoto
  • i okolica
  • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Agroturystyka Charson

    agroturystykaGręzawa(Nabłoto: 9.8km do centrum)  

    Zapraszamy miłośników natury, ciszy i świeżego powietrza. Gospodarstwo położone jest przy lesie, w którym jest mnóstwo grzybów i jagód. Do dyspozycji gości...
  2. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego domu agroturystycznego i stajni. Tereny wokół nas są atrakcyjnym miejscem na przejażdżki konne, długie spacery,
  3. Miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. Nasze gospodarstwo wpisane jest do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych.
  4. zapraszamy do odwiedzenia najlepszego gospodarstwa ekologicznego województwa lubuskiego w 2015 roku (I nagroda w konkursie ministerstwa rolnictwa i rozwoju wsi)

Agrowczasy Nabłoto i okolica

Agroturystyka od 1 do 6 z 6 w Nabłocie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet