Jasionowy Gaj

Usługi noclegowe w Jasionowie

Jasionowo 32, 16-411 Szypliszki,
woj. podlaskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Apartament 3-osobowy 80 - 136 PLN całość 1 Zobacz
Apartament 4-osobowy 80 - 164 PLN całość 2 Zobacz

Na ogrodzonej działce o powierzchni 0,5 ha porośniętej klonami, brzozami, sosnami, świerkami, jarzębinami, jesionami, z sadem owocowym oraz ze stawem i dużym parkingiem, wybudowaliśmy dom, w którym oddajemy do Państwa dyspozycji 3 apartamenty. Każdy posiada niezależne wejście, pełne wyposażenie i umeblowanie, kuchnię, łazienkę, TV satelitarną i bezprzewodowy dostęp do internetu. Otoczenie czyni to miejsce wyjątkowym i przytulnym. Możesz tu zatrzymać się na jedną noc, odpoczywając w podróży, ale z pewnością chętnie zostaniesz na dłużej.
Gwarantuję, że nie będziesz tego żałował. Jasionowy Gaj to doskonały punk wypadowy dla turystyki pieszej, rowerowej(możliwość wypożyczenia roweru/skutera) lub samochodowej, 100 m do lasu połączonego z Wigierskim Parkiem Narodowym, 1,5 km do Cmentarzyska Jaćwingów, 4 km od Suwałk, 6 km do WOSiR Szelment z Jesionową Górą, a także Suwalski Park Krajobrazowy, Smolniki Rezerwaty Przyrody - Głazowisko Bachanowo nad Czarną Hańczą, Głazowisko Łopuchowskie, Jezioro Hańcza, Cisowa Góra, Dolina Rospudy, Stańczyki czy Wigry.

Ze względu na bliskie położenie przy drodze krajowej Nr 8 bez trudności dojedziesz do niedaleko położonych miast i miejscowości: Wilno, Drusgieninki, Kowno, Augustów, Giżycko, Olecko,

"Jasionowy Gaj" położony jest nieopodal wyciągu narciarskiego Szelment. Dlatego chętnie będziemy gościli u siebie ludzi aktywnych także zimą. Polecam narty zjazdowe lub biegowe, udział w kuligu po pobliskich okolicach, ognisko oraz saunę dla zmarzniętych po podróży, do tego dobry domowy poczęstunek, muzyka, śpiewy i tańce do białego rana.

ZAPRASZAMY !!!

Obiekt w bazie od: 2010-06-30

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna, Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Miejsce na ognisko, Grill, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Recepcja: Recepcja 24h
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie)
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Wanienka), Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Huśtawka)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet