Na Górze Agroturystyka

Agroturystyka w Obroczy

9.83
Ilość ocen:1

Obrocz 116, 22-470 Zwierzyniec,
woj. lubelskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 90 PLN całość 2 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 3-osobowy 135 PLN całość 2 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 6-osobowy 240 PLN całość 1 Zobacz Zapytaj o nocleg

Agroturystyka Na Górze oferuje swoim gościom drewniany dom, urządzony w stylu wiejskiej chaty. Przeznaczony jest wyłącznie na użytek gości - aby czuli się swojsko i swobodnie.
Dom, w całości wykonany przez gospodarza oferuje gościom 2 pokoje dwuosobowe, 2 trzyosobowe oraz 1 sześcioosobowy. Wszystkie pokoje, ozdobione haftowanymi makatkami i suszonymi kwiatami oraz obrazami wyposażone są w drewniane łóżka i szafy wykonane własnoręcznie przez gospodarza.
Na gorze znajdują się dwa pokoje dwuosobowe ze wspólną łazienką oraz dwa pokoje trzyosobowe też ze wspólną łazienką. Duży pokój sześcioosobowy z samodzielną łazienką znajduje się na dole. Łazienki wyposażone są w prysznice, wc, umywalki oraz podręczne szafki. Do dyspozycji gości jest również ogromna izba, z drewnianymi stołami i ławami, który zachęca do wspólnego spożywania posiłków, biesiad i spotkań oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.
W ciepłe dni goście mogą spożywać posiłki na świeżym powietrzu, czyli w letniej altanie znajdującej się na podwórzu oraz na tarasie za domem.
Gospodarstwo udostępnia ponadto swoim gościom bezpiecznie miejsce do parkowania samochodów.
Gospodarze też organizują spływy kajakowe na rzece Wieprz i Tanew. Są to bardzo malownicze trasy, dla osób o różnym stopniu zaawansowania w kajakarstwie. Więcej informacji na stronie www.splywy-roztocze.pl. Ponadto w gospodarstwie mamy trzy kuce, którymi można pojeździć w bryczce lub w siodle. A na miłośników kąpieli czeka zalew w Zwierzyńcu (4 km) lub w Krasnobrodzie (15 km). Roztocze jest piękne, ciche i ciągle nie odkryte, ale żeby to sprawdzić trzeba do nas przyjechać. Zapraszamy.

Strona:
www.nagorze.roztocze.com
www.splywy-roztocze.pl

Obiekt w bazie od: 2009-05-07

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 15:00 do 11:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka)

Pokoje:

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet