Baza Obozowa Hufca ZHP Otwock Cyranka W Przerwankach

Stanica w Przerwankach

Brak oceny

Reklama

Domki Letniskowe "Stonka"

Miejscowość: Chłopy

OŚRODEK DLA RODZIN Z DZIEĆMI Obiekt położony jest na dużym zielonym terenie, niespełna 70 m od plaży

Nasza propozycja:

Zamknij

 • AMP Domki

  dom letniskowy
  Malinówka Wielka

  Od 280 / noc

  Wyjście bezpośrednio na plażę. Domki z widokiem na jezioro. Zapraszamy!

   
Informacje o obiekcie

Pozezdrze , 11-610 Pozezdrze odległość od centrum: 0.5 km

Opis

miejsca noclegowe w bazie 14 zł od osoby + 14 zł za pełne wyżywienie

Baza obozowa położona jest na Mazurach, w lesie sosnowo - świerkowym nad jeziorem Gołdapiwo. Jezioro jest objęte strefą ciszy, a woda posiada pierwszą klasę czystości. Duża, piaszczysta plaża sprawia, że w ciągu dnia wypoczynek nad jeziorem jest szczególną atrakcją, a wieczorem jest to doskonałe miejsce na nastrojowe spotkania: przyrzeczenia, kominki, wieczornice itp.
Niewątpliwie dużym atutem położenia jest wyjątkowe ukształtowanie terenu bazy. Znajdziemy tu m.in. polany, wzniesienia, zróżnicowany las, wąwozy, leśne dróżki oraz wiele innych miejsc sprzyjających organizacji dowolnych gier i zabaw. W okolicy znajdziemy także bunkry oraz umocnienia z okresu II wojny światowej, które dodają nutkę tajemniczości i zapewniają niepowtarzalny klimat podczas obozu.
Nasza baza znajduje się w sąsiedztwie Puszczy Boreckiej, która kryje w sobie mnóstwo skarbów przyrody.Nasza baza może pomieścić nawet 300 osób rozlokowanych w 7 oddzielnych miejscach obozowych, zlokalizowanych na powierzchni ponad 6 hektarów, w odległości umożliwiającej samodzielną pracę każdego obozu. Nasze miejsca obozowe to rzadszy las (nie stawiamy obozów na polanach wystawionych na działanie słońca). Polany służą nam do zabawy.
Zapewniamy zakwaterowanie w namiotach wojskowych typu NS oraz "dziesiątkach". W jednym namiocie nie kładziemy nigdy więcej niż 5-6 osób. Do dyspozycji naszych gości są również łózka typu "kanadyjka", materace, koce, a dla zuchów półki, podłogi i podesty. Naszym gościom możemy zapewnić żerdzie do budowy urządzeń obozowych oraz odpowiednie narzędzia i sprzęt p.poż. Wszystko to sprawia, że pionierka obozowa może być naprawdę wyjątkowa i niepowtarzalna.
Istnieje również możliwość przyjazdu z własnym sprzętem noclegowym."
Na terenie bazy znajduje się murowana kuchnia z najlepszym jedzeniem na Mazurach. Każdy kto u nas był zawsze wspomina doskonałe wyżywienie (4 posiłki dziennie), którego zawsze jest pod dostatkiem, a co najważniejsze jest smaczne, zróżnicowane i przygotowane zgodnie z zasadami zdrowego żywienia.
W zgrupowaniu znajduje się również zadaszona drewniana stołówka, węzeł sanitarny z natryskami (bieżąca ciepła woda), zaplecze medyczne z izolatką oraz amfiteatr, w którym organizujemy festiwale, ogniska itp.
Przy części gospodarczej bazy znajduje się wytyczone kąpielisko z piaszczystym dnem, piaszczystą plażą i zatrudnionymi przez nas ratownikami WOPR, którzy dbają o bezpieczeństwo kąpiących się dzieci.
Dysponujemy również polem namiotowym z parkingiem dla gości przyjeżdżających do uczestników obozów organizowanych w naszej bazie. Osobom nie posiadającym własnego sprzętu turystycznego oferujemy możliwość wynajmu namiotów (czteroosobowych) wyposażonych w sprzęt noclegowy.

Obiekt w bazie od: 2009-05-19

Rozwiń opis Zwiń opis

 • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
 • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego
 • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie)