Leśny Domek

Dom do wynajęcia w Męcikale

9.5 Ocena
Liczba ocen:1

Reklama

Domki Letniskowe "Stonka"

Miejscowość: Chłopy

OŚRODEK DLA RODZIN Z DZIEĆMI Obiekt położony jest na dużym zielonym terenie, niespełna 70 m od plaży

Informacje o obiekcie

ul. Rzeczna 4 , Męcikał, 89-632 Brusy odległość od centrum: 1.3 km

Opis

Domek położony jest w południowym krańcu Kaszub w odległości około 1 km od wsi Męcikał. Sąsiadujemy z Narodowym Parkiem "Bory Tucholskie" i Zaborskim Parkiem Krajobrazowym.Bory Tucholskie to jeden z największych zwartych kompleksów leśnych w Polsce, nasze lasy, zwane borami obfitują głównie w sosny z dużym udziałem porostów, które są dowodem na bardzo czyste powietrze. Na terenie parku znajduje się 48 różnego rodzaju jezior,unikatowych oczek wodnych i kociołków oraz jezioro lobeliowe.
Domek dla 9 osób. Do dyspozycji gości jest parter i piętro domku. Na parterze: 2 pokoje dwuosobowe, każdy z tv LCD,łazienkami +kuchnia . Na piętrze apartament dla 5 osób z tv LCD, z tarasem z kuchnią i łazienką .

Parter i piętro posiadają oddzielne wyjścia na ogród.Wystrój domku nawiązuje do tradycji kaszubskiej i naszego przywiązania do pięknej okolicznej przyrody.
Do dyspozycji gości jest cały ogród, bilard, grill, meble ogrodowe, huśtawka, 7 rowerów,gokard, hamak. Ogródek jest ogrodzony, bogaty w drzewa, które zapraszają do zabawy w "chowanego"Chętnie wypożyczymy badbington, piłki i inne gry. Do dyspozycji gości łódka na rzece Brda.W ogrodzie miejsce na ognisko.
W pobliżu jezioro do kąpania ,lasy bogate w grzyby, możliwość wędkowania, w odległości 4 km wypożyczalnia sprzętu wodnego. Serdecznie zapraszamy.

Obiekt w bazie od: 2013-07-15

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 15:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Kuchnia ogólnodostępna
  • Dla zmotoryzowanych: Parking / Garaż (Parking)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica, Zjeżdżalnia])