Podlaskie Stowarzyszenie Agroturystyczne-Janów Podlaski Przy Stadninie Koni Arabskich Czesława Caruk

Agroturystyka w Janowie Podlaskim

10 Ocena
Liczba ocen:4

Reklama

Domki Letniskowe "Stonka"

Miejscowość: Chłopy

OŚRODEK DLA RODZIN Z DZIEĆMI Obiekt położony jest na dużym zielonym terenie, niespełna 70 m od plaży

Informacje o obiekcie

ul. Piłsudskiego 58 , 21-505 Janów Podlaski odległość od centrum: 0.5 km

Opis

Oferta wypoczynku
Na turystów przemierzających nasze urokliwe nadbużańskie tereny, chcących wypocząć w zgodzie z naturą czeka:
-4 osobowe mieszkanie wakacyjne z łazienką i aneksem kuchennym w części osobnego parterowego budynku. Wyżywienie do uzgodnienia.
-4 pokoje 2 osobowe na piętrze jednorodzinnego domu. Do dyspozycji 2 łazienki.
Do dyspozycji pozostaje przytulny kącik wypoczynkowo - grillowym, z pawilonem i ogrodowym sprzętem wyposażeniem. Można tu leniuchować, opalając się, pojadać truskawki, poziomki, maliny, czereśnie, wiśnie, porzeczki, agrest, jabłka, gruszki, morele, brzoskwinie, śliwy, winogrona, orzechy laskowe i włoskie wszystko z przydomowych drzewek.
Z warzywnika czeka następna porcja zdrowia, bez benzoesanu sodu, chemicznych utrwalaczy terminu przydatności, w zależności od pory roku: sałata - którą lubią podjadać ślimaki winniczki i naszego chowu króliki. Biedronka uwija się na pomidorach i ziemniakach zjadając mszyce. Pomidor i ogórek, który ma prawdziwy smak i można go zjeść ze skórką. Cebulka jest bardziej piekąca od tej z supermarketu, a koperek nie więdnie, bo urwiemy go tyle ile potrzeba. Marchewka i pietruszka, buraczki, może nie takie wielkie, ale zdrowe. Rano wyjdź bosymi stopami na trawę, podejrzyj jak tętni życiem przyroda, kogut droczy się z kurami, kot przeciąga się leniwie, a rosówki razem z kretem wypiętrzają swoje kopce
Dom otacza 0,5 ha ogrodu, w którym posadziliśmy 500 szt. krzewów ozdobnych - tui, świerku, trochę sosen, modrzewi, jodły i innych, aby wyrosły aromatyczne zielone płuca.
Ptasie radio też tu nadaje na różnych rozgłośniach, rozpoczyna je preludium skowronka lub słowika, nocną porą swój program mają sowy i puszczyki. Koncertuje również niestrudzona kapela świerszczy polnych ukryta w daliach i słonecznikach, na przemian z chórem zielonych żabek z nieodległego pastwiska nad rzeczką Czyżówką.

Obiekt w bazie od: 2009-04-30

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill