• Muszkowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka Na Uboczu

  agroturystykaJamno(Muszkowo: 9.2km do centrum)  

  Prowadzimy prywatne ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne. Proponujemy noclegi w samym sercu Parku Narodowego "Ujście Warty".

  Zobacz ofertę

 2. Zajazd Lusia

  zajazdMuszkowo(0.0km do centrum)  

 3. Dolina Młyńska

  domek kempingowyOwnice(Muszkowo: 6.6km do centrum)  

  "dolina młyńska" jest to obiekt nowy , częściowo w drewniane wyposażone w aneks kuchenny, łazienka, telewizor, lodówka. Obiekt o pow. 5 ha możliwość rozbicia

  Zobacz ofertę

 4. Obiekt agroturystyczny - Łowisko Komercyjne Ownice jest obiektem nowym o powierzchni 3 ha, przyciągającym oko osób lubiących las, wodę a w szczególności spokój

  Zobacz ofertę

 5. Stanica Łowiecka "Kniejówka"

  pensjonatOwnice(Muszkowo: 6.3km do centrum)  

  Stanica Łowiecka Kniejówka w Ownicach to kameralny pensjonat, w którym wypoczniesz odrywając się od zgiełku miasta. Ownice to cicha wioska położona wśród lasów.

  Zobacz ofertę

 6. Pokoje ''Pod Lipami''

  pokoje gościnneJamno(Muszkowo: 9.7km do centrum)  

Muszkowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Muszkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie