Noclegi Murowana Goślina

Znaleziono obiektów:5

 • Murowana Goślina
 • i okolica

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. "Miódmalina"

  agroturystykaBoduszewo(Murowana Goślina: 1.6km do centrum)  

  Zapraszamy do nowo wybudowanej agroturystyki oferujemy 5 pokoi z łazienkami, łóżka hotelowe, dostęp do Wi-fi, parking zamykany do samochodów osobowych i bus.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Tylko 50 zł/os ! Jesteśmy nad samym jeziorem z kąpieliskiem! Organizujemy imprezy okolicznościowe.

  Zakwaterowanie & wyżywienie. W ofercie mamy dla Państwa 31 miejsc noclegowych w 2-3-4 osobowych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor.

  Zobacz ofertę

 2. W Starym Sadzie

  agroturystykaBolechówko(Murowana Goślina: 6.8km do centrum)  

  Witamy "W Starym Sadzie". W Starym Sadzie to miejsce, które jest usytuowane w zaciszu Puszczy Zielonka , a jednocześnie tylko 12 km od granic Poznania.

  Zobacz ofertę

 3. Pokoje Do Wynajęcia

  pokoje gościnneBiedrusko(Murowana Goślina: 6.0km do centrum)  

  Pokoje Biedrusko, promocje dla firm, 5km do granic Poznania, 11 pokoi 2, 3 i 4 os. parking, monitoring, 100 metrów delikatesy Dino, blisko lasy i jezioro...

  Zobacz ofertę

 4. Hotel *** z restauracją i barem, jest położony w malowniczej miejscowości 20 km od centrum Poznania. Niedaleko hotelu znajduje się Puszcza Zielonka oraz kilka

  Zobacz ofertę

Murowana Goślina i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Murowanej Goślinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie