Noclegi Muczne

Znaleziono obiektów:6

  • Muczne
  • i okolica

Filtruj wynik

Muczne i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Mucznem

Lista obiektów noclegowych

  1. Domek myśliwski o wysokim standardzie. Leśny Kompleks Promocyjny" Lasy Bieszczadzkie"

    Od 65 PLN za dzień

  2. Sołtysówka

    dom letniskowyProcisne(Muczne: 8.8km do centrum)  

    Domek piętrowy, położony na działce o pow.750m/kw. Dla max 6 osób. Posesja ogrodzona , do jeziora ok. 100m. Podpiwniczenie:kuchnia z pełnym wyposażeniem,

Muczne i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Mucznem

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet