Agroturystyka "U Janki"

Agroturystyka w Janowie Podlaskim

ul. Brzeska 29A, 21-505 Janów Podlaski,
woj. lubelskie, Polska

Reklama

Hobbitowe Domki w Ośrodku Jeździeckim "Skręt"

Miejscowość: Iwiec

Prawdziwe Domki HOBBITÓW w lesie. CAŁY ROK nietuzinkowy wypoczynek PRZY WŁASNYM KOMINKU Konie Cisza!

Cena od: 80PLN osoba

 

Informacje o obiekcie

Opis

Gospodarstwo „U Janki” położone jest w Janowie Podlaskim, słynnym z założonej na początku XIX w. Stadniny Koni czystej krwi arabskiej, oraz licznych zabytków architektonicznych. Do dyspozycji gości są trzy wygodne pokoje, w oddzielnym budynku, z niezależnymi wejściami wraz z łazienkami. Wypoczywający mogą we własnym zakresie przygotować posiłki w udostępnionej i kompletnie wyposażonej kuchni.

Do dyspozycji gości mamy 8 miejsc noclegowych w trzech wygodnych pokojach, w każdym z nich znajduje się łazienka, wszystkie pokoje mają niezależne wejścia. W gospodarstwie znajduje się również udostępniona kuchnia w której można przygotować posiłki, oraz telewizor.

Zakwaterowanie – 20 - 35zl

Powyższe ceny jak też ceny za pozostałe usługi pozostają do negocjacji

Obiekt w bazie od: 2011-06-29

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet