Willa Mszana Dolna

Znaleziono obiektów:2

 • Mszana Dolna
 • i okolica
 • Willa

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Serdecznie zapraszamy do Beskidu Wyspowego. Jesteśmy w centrum miasta Mszana Dolna.

  Zobacz ofertę

 2. Willa Tram Janina Tram

  willaPoręba Wielka(Mszana Dolna: 7.9km do centrum)  

  Willa Tram leży w miejscowości Koninki. Koninki to miejscowość wypoczynkowa położona u podnóża góry Tobołów, na obrzeżu Gorczańskiego Parku Narodowego....

  Zobacz ofertę

Wille Mszana Dolna i okolica

Willa od 1 do 2 z 2 w Mszanie Dolnej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie