Informacje o obiekcie

Adres:
Motel Margonin ul. Spacerowa 7, 64-830 Margonin,
woj. wielkopolskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2009-02-03

Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny
1 osobowe 55 PLN za pokój
2 osobowe 70 PLN za pokój
3 osobowe 90 PLN za pokój

12 domków wypoczynkowych

Motel Margonin położony tuż nad jeziorem Margonińskim to dwupiętrowy budynek hotelowy oraz drewniane domki campingowe na zielonym, ogrodzonym i oświetlonym terenie oferujący swoim gościom komfortowe warunki zakwaterowania oraz miejsca parkingowe.
Dla Gości hotelowych przygotowano 10 dwuosobowych pokoi z łazienkami, telewizorem i telefonem w każdym z nich. Pokoje z balkonami i niepowtarzalnym widokiem na jezioro, część wykończona w drewnie.
W chwilach wolnych zapraszamy do własnej restauracji "myśliwskiej", drink-baru lub do sporządzenia własnych przekąsek w murowanym grillu.
Ofertą specjalną jest możliwość zorganizowania bankietów, konferencji lub przyjęć okolicznościowych dla 70 osób.
Margonin to miasteczko położone w dorzeczu Noteci, Warty i niewielkiej Margonianki na Pojezierzu Chodzieskim tuż nad 215ha. Jeziorem Margonińskim objętym strefą ciszy.
Historia miasteczka rozpoczyna się około XIV w., a nazwa Margonin związana jest wg legendy z rycerzem de Margo.
Z racji swej bogatej historii i położenia samo miasto, okolice jak i przyroda otaczająca Margonin to prawie same zabytki sztuki, architektury oraz natury.
Wszystko to wpływa na niepowtarzalny nastrój jak i mikroklimat stwarzający idealne miejsce na w pełni relaksujący wypoczynek.

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Grill
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Internet: Internet
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie