Obiekty promowane

 1. Kwatery pracownicze i turystyczne. 9 pokoi z łazienkami, kuchnia z pełnym wyposażeniem, wi-fi, parking. Położenie: w parku WPN, jeziora, lasy. Atrakcyjne ceny.

  Zobacz ofertę

 2. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Oferujemy noclegi dla pracowników , również dla przyjezdnych z Ukrainy

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Podróżnik

  hotelKoszuty(Mosina: 22.3km do centrum)  

  Hotel Podróżnik: 15 min od Poznania, 50 pokoi (1, 2, 3 os, apartament), recepcja/restauracja czynne 24h, bezpłatne wi fi , darmowy parking, duże sale bankietowe

  Zobacz ofertę

 2. W weekendy 20% zniżki. Bezpłatne dla Gości Wi-Fi. Łazienki hotelowe z natryskiem, umywalką i WC. Serwis śniadaniowy wt-pt 7-11, sob-pon 8-11.

  Zobacz ofertę

 3. Hubertus zaprasza serdecznie wszystkich tych, którzy lubią spędzić czas w spokojnej i cichej okolicy, delektując się daniami przygotowanymi specjalnie dla nich.

  Zobacz ofertę

 4. HOT_elarnia (4)* hotel & SPA to nie miejsce, to zjawisko. Czterogwiazdkowy hotel otwarty w maju 2009 roku w pod poznańskim Puszczykowie przyciąga wszystkich.

  Zobacz ofertę

 5. Centrum Tenisowe Angie

  hotelPuszczykowo(Mosina: 5.1km do centrum)  

  Obiekt położony w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego, w sąsiedztwie lasu, w pobliżu drogi nr 430, 15 km na południe od Poznania. Do dyspozycji gości jest

  Zobacz ofertę

 6. Hotel Szablewski

  hotelDymaczewo Nowe(Mosina: 6.2km do centrum)  

  Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do Hotelu Inter Szablewski. Obiekt znajduje się w zachodniej Wielkopolsce, zaledwie 25 km od Poznania. Położony wśród

  Zobacz ofertę

 7. Hotel Delicjusz

  hotelRosnówko(Mosina: 8.2km do centrum)  

  konferencje, bankiety

  Zobacz ofertę

 8. Dworek Biesiadny

  hotelRadzewice(Mosina: 10.7km do centrum)  

 9. Hotelik Santa Barbara

  hotelPuszczykowo(Mosina: 2.4km do centrum)  

Hotele Mosina i okolica

Hotel od 1 do 9 z 9 w Mosinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie