Obiekty promowane

 1. Biały Łabędź

  pokoje gościnneKretowiny(Morąg: 6.7km do centrum)  

  Kretowiny 10 minut od MORĄGA zobacz film [koniec półwyspu ] piękne miejsce na Mazurach 50 m od jeziora Narie ] kajaki bilard xbox.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Mazury Sport Club

  hotelKretowiny(Morąg: 6.9km do centrum)  

  Mazury Sport Club jest położony w malowniczej scenerii miejscowości Kretowiny, nad brzegiem jeziora Narie, w pobliżu Ostródy.

  Zobacz ofertę

 2. Narie Resort & SPA

  hotelWilnowo(Morąg: 8.8km do centrum)  

  Niewielki, butikowy obiekt zlokalizowany na ponad 100 hektarach terenu z własną plażą nad jeziorem, strefą wellness, kortami tenisowymi i stadniną koni.

  Zobacz ofertę

 3. Hotel Irena

  hotelMorąg(0.9km do centrum)  

  Hotel Irena usytuowany jest w malowniczym zakątku Warmii, na trasie między Olsztynem, a Elblągiem, blisko drogi krajowej nr 7 (Warszawa - Gdańsk).

  Zobacz ofertę

 4. Hotel Morąg

  hotelMorąg(1.7km do centrum)  

  Morąg - Mazury Zachodnie Hotel Morąg to kameralne miejsce, do którego zapraszamy wszystkich pragnących posłuchać ciszy i zanurzyć się w prawdziwej sielskiej i

  Zobacz ofertę

 5. Elektor

  hotelMorąg(0.3km do centrum)  

  elektor to kameralny hotel posiadający 12 komfortowo urządzonych pokoi z łazienkami, TV i internetem, restauracja, drink bar, zewnętrze patio. Posiadamy

  Zobacz ofertę

Hotele Morąg i okolica

Hotel od 1 do 5 z 5 w Morągu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie