Willa Mońki

Znaleziono obiektów:1

Wille Mońki i okolica

Willa od 1 do 1 z 1 w Mońkach

Lista obiektów noclegowych

  1. Willa Bobrowa Dolina

    dom do wynajęcia(dodatkowy typ: willa)Mierkienniki(Mońki: 7.9km do centrum)  

    PROMOCJA LAST MINUTE.Tylko 250zł/doba.Wolne terminy od 26 sierpnia 2018.SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)

    Serdecznie zapraszamy Państwa do wynajęcia domu, który znajduje się w malowniczym Biebrzańskim Parku Narodowym. Odległość od miejscowości Goniądz- około 2000m.

    Od 280 PLN za dzień

Wille Mońki i okolica

Willa od 1 do 1 z 1 w Mońkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet