• Mońki
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. W Agroturystyce nad Biebrzą "Sośniaki" znajdują się 4 domki letniskowe (z kuchnią i łazienką), altanka, wiata z przeznaczeniem na imprezy okolicznościowe,...

  Zobacz ofertę

 2. Biebrzański Park Narodowy

  Zobacz ofertę

 3. samodzielny dom

  Zobacz ofertę

 4. Agroturystyka-Dom

  agroturystykaCzechowizna(Mońki: 9.3km do centrum)  

  Dom z 5 pokojami, salon z kominkiem i jadalnią, kuchnia i łazienka (z prysznicem), z własnym zarybionym stawem, łódką, miejscem na ognisko, pomostami i grillem.

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Mońki i okolica

Agroturystyka od 1 do 6 z 6 w Mońkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie