• Mogilno
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi

  kwatera prywatnaGąsawa(Mogilno: 18.3km do centrum)  

  Serdecznie zapraszam do < kwatery prywatnej > w miejscowości Gąsawa, malowniczo położonej na Pałukach- krainie 130 jezior. Jeśli pragniecie dobrze wypocząć i

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Marcin

  hotelMogilno(0.1km do centrum)  

 3. ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy Heaven położony jest w miejscu idealnym do wypoczynku, dysponujemy pokojami 1-6 osobowymi oraz apartamentami małżeńskimi.

  Zobacz ofertę

 4. spanie w zabytkach, jazda konna, hala sportowa, stołówka, cena do uzgodnienia organizujemy dla dzieci: - kolonie, zielone szkoły, - wycieczki Szlakiem

  Zobacz ofertę

 5. Motel W Dworku

  motelKwieciszewo(Mogilno: 7.5km do centrum)  

Mogilno i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Mogilnie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie