Noclegi Moderówka

Znaleziono obiektów:3

 • Moderówka
 • i okolica

Filtruj wynik

Moderówka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Moderówce

Lista obiektów noclegowych

 1. Swojskie Zacisze

  pensjonatZimna Woda(Moderówka: 5.4km do centrum)  

  Od 90 PLN za dzień

 2. Pod Kamieńcem

  agroturystykaOdrzykoń(Moderówka: 10.0km do centrum)  

  Zapraszamy pod kamieniec - zamek w miejscowości Odrzykoń k/Krosna. Miejsce bardzo atrakcyjne widokowo. Tu wypoczniesz w charakterystycznym podgórskim klimacie.

  Od 30 PLN za dzień

Moderówka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Moderówce

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet